Postat 3 november 201014 år Nu ljuger du *ropar och pekar*Ojdå... Hehe... Sorry... Kanske skulle valt ett annat ordval då. Men hursomhels har jag bara hör rykten om det där med att de kan ge mat åt annat. Tack för förklaringen!
Postat 3 november 201014 år Spendrups vet du någon annan skummare som skulle kunna passa i ett Reefmax?Mvh MikaelTunze 9002 passar...Jag e dock nöjd med orginal skummaren.Funkar din dåligt?
Postat 3 november 201014 år Författare Tunze 9002 passar...Jag e dock nöjd med orginal skummaren.Funkar din dåligt?Jag har egentligen inget att jämföra med men de jag har fått för mig att den är dålig.Men du tycker att den är bra har du haft andra skummare?.
Postat 3 november 201014 år Jag har egentligen inget att jämföra med men de jag har fått för mig att den är dålig.Men du tycker att den är bra har du haft andra skummare?.Jag har haft skummare som funkat både bättre&sämre.får tömma koppen varannan dag på ljusbrun sörja
Postat 3 november 201014 år Författare Jag har haft skummare som funkat både bättre&sämre.får tömma koppen varannan dag på ljusbrun sörjaFår du också vatten enda upp till avrinningen?
Postat 3 november 201014 år Får du också vatten enda upp till avrinningen?Den nivån bestämmer du själv,nivån sjunker i den delen vid avdunstning
Postat 3 november 201014 år Författare Den nivån bestämmer du själv,nivån sjunker i den delen vid avdunstningJag menar i skummarkoppen.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.