Postat 19 januari 201411 år Hur stor pump behöver jag när jag har en oweflow Box som klarar 2600 l/h?blir ljudet för högt om det är för dåligt drag i pumpen .man får ju dra bort en del effekt för pump höjden.vore tacksam för förslag av retur pump!
Postat 20 januari 201411 år DC3000 kanske från fish-street.com ?Men att boxen klarar den mängden gör inte att rören ned klarar det per automatik. Vad klarar rören ned?//Jonas
Postat 20 januari 201411 år Författare Vet inte har inte räknat på det ännu men ska köra med32mm.vad ger en DC3000 i liter och vad klarar en sådan i lyft höjd?jonas fint namn du har
Postat 20 januari 201411 år Öppna läsaren och knappa in fish-street.com väl där söker du efter dc3000 så kan du se själv.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.