Postat 4 augusti 200916 år Jag har en lobophyllia i mitt kar och nu under den senaste veckan så har den bara dragit ihop sig mer och mer och sväller inte ens ut när lyset är på.Är det någon som har samma eller har haft samma problem?vad är det för fel på den?
Postat 5 augusti 200916 år vad jag hört är att dom valigaste felen är antingen förstark ström eller står för ljus vill inte stå rakt under Mh belysning..har du bra vatten värden?har du flyttat platts på den`?
Postat 5 augusti 200916 år Författare jag har bra vatten värden och jag kör bara med t5 belysning och det har funkat skit bra, och den står inte där det är för strömt heller, så jag vet inte vad det kan vara då=(
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.