Postat 22 oktober 20159 år Typ en akvariedator för ledbelysningar som saknar det från start?Blir svårt utan att göra åverkan på din belysning.Vad har du för led-ramp?
Postat 22 oktober 20159 år Författare Beamswork EVO 36 aquarium LED lightTänkte mig en enklare direkt i vägguttaget finns det?
Postat 22 oktober 20159 år Det måste vara så att elektroniken i lampan går att dimma att börjas med, sen så vet jag inte om någon sådan plug&play lösning med timer/dimmer.Misstänker att det i slutändan är bättre o köpa en billig korallkarsbelysning med färdig dimmerfunktion, typ Dsuny (för jag antar att det är ett FO kar vi pratar om?).//NiXoN
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.