Postat 27 mars 20178 år Kan få tag på 2 elektroniska t5 balaster. Men watt antalet stämmer inte? Kan man koppla in 2x24w rör på dom?
Postat 27 mars 20178 år Jag ser tyvärr inte vad det står, men när jag kopplat t5 så har alltid donen varit tydligt uppmärkta med vilka rör man kan koppla så det bör nog stå rätt, jag vet dock inte tillräckligt för att säga om det går att lösa ändå.
Postat 27 mars 20178 år Jag har för övrigt don, hållare och reflektorer till 8 eller 10 24W t5 HO liggande i en låda hos mina föräldrar från ett projekt som aldrig blev av. 2x24W per don, ej dimbara. Inget är använt. Jag kan kolla upp lite närmare antal och märke osv i fall det inte fungerar med dom du hittat och du är intresserad. Jag vill dock sälja allt i klump i så fall.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.