Gå till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Saltvattensguiden

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Postat

Jag har idag fått hem min nya Coral box moon led lampa och har lite funderingar över hur jag använder appen, Just nu går den på auto som är ett färdig programmerat ljus program men är det bättre om jag gör ett eget? Fortsätter tiden att gå för lampan även om jag inte är ansluten till den, alltså jag menar så att inte lampan tror att det är 16:00 i flera timmar för jag inte anslutit till den. Är väldigt tacksam för svar! Mvh Nils :) 

Postat

Den har en intern styrning som när du programmerat den går av sig självt. Sök på moon led så får du fram en hel del här på forumet. Finns även en artikel om den

 

MVH Lasse

 

Postat

Och tänk på det med 2,4 o 5ghz om du nu har båda hemma. Tog mig flera veckor innan jag fattade varför jag blev uppkopplade på lampornas wi-fi så fort jag gick innanför dörren :D 

 

Lycka till och tänk på att dra ner effekten i början för annars finns det stor risk att du bränner dina koraller.....skum lampa det där :) 

 

Mvh

Kim

Postat
  • Författare
2 timmar sedan, Kimozabe sa:

Och tänk på det med 2,4 o 5ghz om du nu har båda hemma. Tog mig flera veckor innan jag fattade varför jag blev uppkopplade på lampornas wi-fi så fort jag gick innanför dörren :D 

 

Lycka till och tänk på att dra ner effekten i början för annars finns det stor risk att du bränner dina koraller.....skum lampa det där :) 

 

Mvh

Kim

Skrev till han :) 

 

Gå med i konversationen

Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Guest
Svara på detta ämne...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.