November 25, 201015 yr Holanthias borbonius - Ta kontakt med närmaste butik och be dem ta hem en eller två till dig.(Flyttade tråden till ett bättre lämpat fora.)
November 25, 201015 yr Jag har en och det är faktiskt en rätt rolig rackare även beteendemässigt.Dom finns inte alltid att få tag på från alla leverantörer så det är inte garanterat att man får dom med första bästa sändning.//NiXoN
November 25, 201015 yr Måste bara fråga? Säkert otroligt svår att hitta...Jag har en sån den fick jag tag på från Tritonakvarium, tyvärr är den dyr.
November 26, 201015 yr Hej,Jag har tre st - de funkar hyfsat i grupp men med en bestämd rangordning. De är relativt aggressiva mot andra planktonätare. Inte så att de jagar andra till döds men de har ett tydligt revir som de andra får hålla sig utanför./ F
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.