Postat 3 mars 201411 år Beror lite på hur koncentrerat det är. Är det sådant du odlar själv eller är det köpt färdigt på flaska?
Postat 4 mars 201411 år De rekommenderar 10 ml för ca 225 - 275 liter. Vad fick du betala i frakt och hur länge kan du förvara en öppnad förpackning?MVH Lasse
Postat 5 mars 201411 år Författare Kommer inte ihåg men det gick via vanligt brev så det var inga stora pengar .den kan vars öppen i 4 veckor .finderar om man inte kan odla på dom ska finnas något gödnings medel dom man kan tillsätts
Postat 5 mars 201411 år Det går lika bra att skvätta i några droppar av den där vätskan som är gul i naturen men blå i reklamen....MVH LasseHar du någon e-mail till dem - försök kontakta dem på E-bay i två dagar nu.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.