Gå till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Saltvattensguiden

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Postat
1 timme sedan, Magnus Hörkeby sa:

Finns Håkanstorps zoo kvar? Hittar bara gamla träffar på företaget och deras sida verkar inte uppdaterats på flera år men jag kan ju ha fel.

Dom är på g, håller på att strukturera om. 

Pm:a ditt nr så ska jag ge det till dom, ska dit imorgon. 

 

Mvh

Kim

Postat
  • Författare

Tack för svar... Jag har skickat en förfrågan på offert till dom. Ville bara få koll så jag inte lade en beställning till ett nerlagt företag. Deras pris på ett red sea reefer 350 var så pass mycket billigare så jag undrade om det var ett gammalt pris. 

 

Postat
15 timmar sedan, Magnus Hörkeby sa:

Tack för svar... Jag har skickat en förfrågan på offert till dom. Ville bara få koll så jag inte lade en beställning till ett nerlagt företag. Deras pris på ett red sea reefer 350 var så pass mycket billigare så jag undrade om det var ett gammalt pris. 

 

 

Jag bad om offert på ett akvarie i typ Februari och har inte fått svar ännu mer än "tack för ditt meddelande" dagen efter så mail via deras kontaktsida använder de troligtvis inte.

Postat
  • Författare

Det har löst sig bättre... Jag ska hämta ett begagnat Red sea reefer 250 v3 I morgon med all teknik. Fiskar hela konkarongen. Har fixat frigolitlåda påsar dunkar och plastbackar. 

Gå med i konversationen

Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Guest
Svara på detta ämne...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.