Postat 19 mars 200520 år wrang.. jag köpte dom av en kille som kallas jimelrr på ebay.. kontakta honom genom mail o gör upp en deal. det gjorde jag. fick sakerna efter en vecka, packade snyggt o säkert, fick dessutom en tshirt på köpet
Postat 19 mars 200520 år wrang.. jag köpte dom av en kille som kallas jimelrr på ebay.. kontakta honom genom mail o gör upp en deal. det gjorde jag. fick sakerna efter en vecka, packade snyggt o säkert, fick dessutom en tshirt på köpet ebay vart då?
Postat 19 mars 200520 år De grå avloppsrör jag byggt min skummare av är polypropylen ( PP) och går inte att limma. Det finns vita avloppsrör 32, 40 ,50 mm som kan vara av PP eller PVC.
Postat 20 mars 200520 år Jag fick också en t-shirt på löpet. Texten löd.I GOT DA´ CRABS AT.....För er som inte vet som så är CRABS slang för flatlöss.Nelson
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.