Gå till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Saltvattensguiden

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Postat

Startar upp en tråd för oss i örebro med omnejd området där vi kanske kan träffas och ha ubyte av ideer osv :)

Postat

Oj uppslutningen var inte enorm, men jag finns oxå Vingåker nte så långt ifrån Örebro. Skulle vara skitkul med ett gäng som skulle kunna träffas, byta fraggar osv. Vi får vell se hur det utvecklas.

Postat

Ge inte upp jag provade något liknande för Jönköpings län i julas, första 7 månaderna hände inget sedan kom den berömda Ketchupflaskan och allt hände på en gång och vi fick en kanonträff med 15 personer som lärde känna varandra.

Vi kommer säkert ha fler träffar i våran region.

Se till att ni är tre, fyra stycken som vill ha en träff, bestäm ett datum, lägg ut det på SG, så ska ni se att det är fler som visar sitt intresse och kommer.

Men en viktig sak att tänka på är att inte dra några fasta regionsgränser, om ni har en träff kan det komma långväga gäster.

Så det är bara att kämpa på.

MVH/Glenn

  • 2 veckor senare...

Gå med i konversationen

Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Guest
Svara på detta ämne...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.