Postat 19 november 200519 år Här är ett tips om för de som inte orkar fragga manuellt. Skaffa en sådan här hjälpreda han fixar allt:skrattar:
Postat 19 november 200519 år Ja efter några timmar med den där torpeden ska man nog vara glad om det finns något annat levande kvar i burken he he.
Postat 19 november 200519 år Och om det är någon som inte orkar sätta igång en kalkreaktor så har en naturlig sådan här..
Postat 19 november 200519 år Och om det är någon som inte orkar sätta igång en kalkreaktor så har en naturlig sådan här..hur menar du nu??
Postat 19 november 200519 år Alla stränder på Similanöarna är iaf tack vare papegojfiskarna. De har i årtusenden käkat koraller och sten och sen kommer det ut fin korallsand ur andra änden. =)Fick en fin liten historielektion när jag var där första gången.Tryckarens tänder är inte att leka med:
Postat 21 november 200519 år Om du inte gillar dykare i karet så är en Titan Trigger ett utmärkt val när den skyddar boet. Det syns verkligen att den älskar att bita dykare, och jag lovar att det käns fast att den hugger i fenorna.
Postat 21 november 200519 år Den tjusiga sjöstjärnan törnekrona, är en annan aspirant på jobbet som fragg-städare!
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.