Postat 8 januari 20169 år Hej Ursäkta för att jag är negative men nya köp och sälj system va inte bra. Jag tycker det är väldigt rörigt och klicka på taggarna visar inte alltid vad som säljer och inte. Så jag får både forum post och sälj post. Går det att få kategorier? typ akvarium och sen ligger en köp eller sälj där så man snabbt kan hålla koll på vad som rullar?
Postat 8 januari 20169 år Man kan få det så. Men inte peranvändare utan då blir det en global förändring. Jag förstår inte riktigt problemet dock. Går jag in i Köp & Sälj -> Säljes så ser jag bara säljes-annonser. Klickar jag på en tagg där kommer endast säljannonser med samma tagg upp. Bara vinster enligt mig, inte navigerande fram och tillbaka, alla annonser på samma ställe och möjlighet till filtrering.
Postat 8 januari 20169 år Författare Finns ju annonser som inte är taggade hur gör man med dom för att hitta tex akvarium och sälj? utan att leta bland allt annat?
Postat 8 januari 20169 år Det borde ligga i annonsörens intresse att tagga så deras annonser kan hittas. Tack för dina synpunkter, Saltvattensguiden.se utvärderas löpande och Köp & Sälj kommer vi förhoppningsvis göra mycket med i framtiden.
Postat 8 januari 20169 år Likaså i underforumet "Mitt Akvarium", det blev väldigt rörigt nu efter uppdateringen. Taggar är bra. Taggar är ännu bättre tillsammans med kategorier, då kan användaren själv bestämma hur han vill använda plattformen.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.