Postat 15 januari 200619 år Någon som vet om det går att köpa reservdelar till den skummaren eller var man kan köpa en splitterny pump och ersätta den gamla trasiga?Adresser, tlf eller mail till någon/några som kan fixa det skulle vara super.
Postat 15 januari 200619 år Författare Kom på att om någon har en begagnad men hel pump så är det också aktuellt.
Postat 15 januari 200619 år Går lika bra med en AquaBee 2001/1 kör själv med en sådan här då min OR 2500 förde en himmla massa liv trotts att den var ny
Postat 15 januari 200619 år Författare Är det samma nålhjul i en sådan pump? Jag menar de som är till för saltvatten har ju nålarna som slår sönder luftbubblorna.
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.