Gå till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Saltvattensguiden

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Postat

Som ny på detta med salt så köpte jag idag boken som så många rekommenderar oss blåbär.

Jag köpte den på korallrevet i S-tälje och ni kanske kan förstå att jag höjde en smula på ögonbrynen och började se mig omkring efter en dold kamera när han förpackade den åt mig:

post-3979-14468915849782_thumb.jpg

Postat

Hade du någon korall eller fisk i samma bärkasse så kanske han var orolig att den påsen skulle läcka. Men kul att se är det.

Postat
  • Författare
Hade du någon korall eller fisk i samma bärkasse så kanske han var orolig att den påsen skulle läcka. Men kul att se är det.

Jo, visst var det så... Han såg på min blick att jag ställde en inte alltför smickrande diagnos på honom och kände väl att det var läge att förklara just det du skrev. Jag blev lite besviken att han bara blåste upp påsen med munnen... det hade vare bättre med syrgas.

Boken fick samsas med ett par mjukkoraller som jag i vanlig ordning glömt namnet på 12 sek efter jag hört det.

Postat

Boken fick samsas med ett par mjukkoraller som jag i vanlig ordning glömt namnet på 12 sek efter jag hört det.

Några bilder så löser vi det :)

.

Gå med i konversationen

Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Guest
Svara på detta ämne...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.