Postat 17 september 200618 år Författare He He.. Här skämtas aldrig.. Slaktat och klart.. Lurar lite på värmeförflyttningen.. Kanske dags att fråga grannen om de inte vill ha lite drosslar hos sig ?
Postat 17 september 200618 år He He.. Här skämtas aldrig.. Slaktat och klart.. Lurar lite på värmeförflyttningen.. Kanske dags att fråga grannen om de inte vill ha lite drosslar hos sig ? He He...Passa på att fråga om dom inte kan stoppa in kontakten i deras uttag oxå.
Postat 7 oktober 200618 år Författare Okej.. Dags att krypa till korset.. Min 250 slocknade idag så det var dags att ta tag i projektet och kolla hur varmt man kan få det i hallen i kombination med om man kan generera en elräkning som man får ta lån för att betala.. Allt verkar ha gått bra.. Skall kolla lite på temperaturer imorgon när jag kan ha lampan tänd lite längre.. Bifogar lite bilder på bygget..
Postat 7 oktober 200618 år Ha ha Calle, gillar spannen som står på salthinken som står på stolen:-) Hoppas att det funkar.MvHAppen
Postat 7 oktober 200618 år Ha ha Calle, gillar spannen som står på salthinken som står på stolen:-) Hoppas att det funkar.MvHAppenGillar oxå den lösningen, hoppas den blir permanent .Verkar bli hyffsat med lyse iaf..Hur går det med T5 bygget?
Postat 7 oktober 200618 år Författare Elsäkerhet !.. Det blir en massa volt eller watt eller vad det nu heter i en såndärninga makapär.. Bäst att ha en på plast.. .. Ett varningens ord.. Det är inga leksaker MH.. Det kanske ser lite oansvarigt ut men allt är noga planerat och detta var bara under testfasen för att se att allt lirade som det skulle..
Postat 7 oktober 200618 år Författare hur blir ljuset i karet é det åt det gulare hållet eller åt det blåaLyckligtvis åt det gula.. .. Kommer att växa så det knakar.. .. Fulljus is the shit! Finljuset fixar man med rör..
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.