May 21, 201312 yr Jag måste tyvärr meddela att vi blir tvungna att ställa in månadens bild för maj p.g.a av för litet deltagande.Vi fick tyvärr bara in 2 bidrag.Trist att intresset är så litet när man för övrigt ser så många bra foton i trådarna.Eller kanske är det temat "Ryggradslösa djur" som skrämmer, kanske är det svårt att få till en bild på koraller, räkor, krabbor, sniglar, musslor, sjöstjärnor, etc...Nu tar Månadens bild semester juni-augusti och är tillbaka 1 september.
May 22, 201312 yr Tråkigt. Trodde inte det var koraller också för då hade jag skickat in ett bidrag (jo jag vet att koraller är ryggradslösa).
May 22, 201312 yr Jag får erkänna att även jag uppfattade temat "Ryggradslösa djur" som snäckor, sjöstjärnor och den typen av djur, inte koraller, då det brukar få en egen kategori.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.