Postat 22 september 200618 år tycker det kan vara på sin plats att lyfta den här tråden igen!Dessutom måste jag säga att det är ett jäkla drag på forumet för tillfället, är man inte inne under en dag eller en kväll så har man ju allt som oftast en bra bit över hundra inlägg att roa sig med, kul! Jag tycker också det är kul att här finns såpass många "avancerade" utövare som det gör, det ger en extra dimension (inget ont om alla nybörjare, jag själv inkluderad)
Postat 22 september 200618 år ja pussokram till wrangen som roddar med sidan, utan SvG hade jag brytit ihop och lagt ner min saltkarriär för längesedan
Postat 22 september 200618 år ja tack vare denna sidan annars hade jag aldrig startat och fått tummen ur röven hehe tack så jäkla mkt för denna sidan 10 stjärnig hotell till wrang
Postat 22 september 200618 år "Håller med föregående talare"Jag hade sannerligen inte kommit igång heller, nu känns det verkligen jättebra tack vare SVG! Ångrar heller inte en sekund att blåsa in två hunkor på SVG:s konto.
Postat 22 september 200618 år Måste nog allt säga Tack, till Christian för det första, men även till så många andra, som skrivit trådar, med frågor, och andra som svarat... För det var genom den här sajten som jag från början vart intresserad av saltvatten. Så jag får väl säga tack till nästan alla. Men eftersom det det är Christian som startade upp sidan, och som håller den igång så ska han ha ett jättestort TACK!!
Postat 22 september 200618 år Instämmer att det är även jag som skall tacka er medlemar för denna sidas trevnad och framfart.När jag började med en liten saltvattenssida Februari 2002 så var det ej så många inne fick liksom leta fram efter folk. Var bara några inlägg om dagen på sin höjd men idag så hinner jag knappt vara borta en dag från forumet och hundratas nya inlägg/svar . Måste även tacka mina Moderatorer för hjälpen kan liksom ej hinna med allt även om jag vill så trot så finns det annat oxså i livet. Ni är GULD värdaKänns skönt att kunna "trappa" ner och ändå veta att det funkar här.Åter till planeringen av annat som komma skall ADMIN & Moderator Christian Wrang
Postat 22 september 200618 år Håller med! FANTASTISKT FORUM!!Är väl nästan inne för mycket och läser på SG =)Har har lärt mig nästan allt jag kan om saltvatten här vilket tillslut gav mig ett eget!! För mig är det också självklart att dra mitt strå till stacken och stödja forumet som betalande medlem... tänk vad jag spart in på alla böcker som jag varit tvungen att köpa för att lära mig allt jag läst här!!!
Postat 12 november 200618 år suverän sida.. utan den här sidan hade jag aldrig kommit på tanken med o starta ett saltkar, håller på att planera mitt första och jag har fått otroligt mycket hjälp redan fast jag inte har varit här alls länge..alla verkar va otroligt snälla och hjälpsamma och man blir inte nertryckt bara för att man e nybörjare..
Postat 12 november 200618 år suverän sida.. utan den här sidan hade jag aldrig kommit på tanken med o starta ett saltkar, håller på att planera mitt första och jag har fått otroligt mycket hjälp redan fast jag inte har varit här alls länge..alla verkar va otroligt snälla och hjälpsamma och man blir inte nertryckt bara för att man e nybörjare..Här har du ytterligare en bra länk https://www.saltvattensguiden.se/forumet/showthread.php?t=6261 MVH Lasse
Postat 12 november 200618 år Kanon sida. TackVERKLIGEN! Tack för att du finns Wrang!Grymt jobb MR Wrang!Länken i mitt svar till andreassofus ovan är nog bra för er ocksåMVH Lasse
Postat 12 november 200618 år lasse,, det har jag missat.. självklart kommer jag att stödja sidan.. inget att prata om ens.. tack för tipset.
Postat 13 november 200618 år Lasse, självklart kommer jag stödja sidan. Säger som fler sagt, vet inte om jag hade försökt och startat utan denna sida. /Joakim
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.