Postat 19 februari 201510 år Galet snyggt. Vad är nummer 4 för någon? Letar febrilt efter en gul Acro.
Postat 19 februari 201510 år Författare Galet snyggt. Vad är nummer 4 för någon? Letar febrilt efter en gul Acro.Tack!Den är köpt som en a.suharsonoi men är rätt säker på att det inte är det. Så här såg den ut Juli-14 och det var ungefär den färgen den hade när jag köpte den någon månad tidigare.
Postat 20 februari 201510 år Författare Hyfsat snygga koraller, störtgillar stenen med Ricordea på. Ja tack Ricordea är ju supersnygg men de sprider sig och bränner det mesta så hålls begränsat.Håller med alla andra. Riktigt snyggt!Tack John! Hoppas dina "aussie" mår primaHärliga koraller.Tack Alex - kom och kolla live vetja Läckert!Tack! Kul du börjar få lite färg i ditt kar - såg bild Hittade inte smileyn som tappar hakan så du får ett enkelt WOW!Kanske nåt för IT killarna på svg att fixa Snygga koraller, jättefintTackTack Larry - Inte samma tillväxt som dig dock tror jag...Du har ett par riktiga juveler där. Wow.Ja peka så byter vi så fint så man nästan blir tårögd Men Krille det var verkligen inte meningen supersnyggt! Tack - schysst smiley btw!Mycket mycket snyggt!!! Tackar! Säker på att du kommer få till det minst lika fint!
Postat 20 februari 201510 år Känner du behovet av att begränsa antalet Ricordeor så bara säg till så ska jag ta väl hand om dem.
Postat 20 februari 201510 år Författare Kul ni gillar bilderna! Tog fram kameran idag igen och fotade lite på fri hand - håll till godo:GonioporaChaliceMillischAcansProtopalythoaMontisMagnificaHoeksemaisp purpletip
Postat 20 februari 201510 år Författare Riktigt riktigt fint :-)Tackar Tommy!Väldigt fina bilder!Skickat från min GT-I9300Tack Lotta!
Postat 21 februari 201510 år Fina koraller o bilder..hur stor är ricordian?Sen vilken snygg goniopora! har en mer blåaktig själv
Postat 22 februari 201510 år Författare Tack HagbardDen ricordeakolonin är ca 15x10cm skulle jag gissa. Den sitter på en sten som bildar en bro mellan mitt huvudrev och en pelare.
Postat 27 februari 201510 år Författare En bild på min favoritkorall just nu - gissa gärna på ID för jag vet inte.Anledningen till att det är en favorit är att det i mina ögon är de finaste polyperna jag sett.a.sp aussie
Postat 27 februari 201510 år En bild på min favoritkorall just nu - gissa gärna på ID för jag vet inte.Anledningen till att det är en favorit är att det i mina ögon är de finaste polyperna jag sett.a.sp aussieSå jävla snygg korall! Vart har du köpt den?
Postat 27 februari 201510 år Författare Jag lyckades pricka ett nytt släpp av aussiekoraller på extremecorals
Postat 27 februari 201510 år En bild på min favoritkorall just nu - gissa gärna på ID för jag vet inte.Anledningen till att det är en favorit är att det i mina ögon är de finaste polyperna jag sett.a.sp aussieHoppas det blir fraggar på den i framtiden!
Gå med i konversationen
Du kan posta nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.